Kontakt
Previous
Next
  • Szkoła narciarska
  • Wyciąg narciarski
  • Klub sportowy
  • Organizacja zawodów sportowych

BAZA NOCLEGOWA

Hotel Zacisze to nowy, komfortowy obiekt położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi.

 

Hotel wypoczynkowy Beskidian znajduje się w miejscowości Węgierska Górka pośród znanych turystom miast takich jak Żywiec, Ustroń czy Wisła. Nasz ośrodek został założony dla osób, które doceniają spokój, ciszą i wygodę.

 

Oferujemy APARTAMENTY 4-6 cio osobowe o powierzchni (55m2) w budynku szeregowym z osobnym wejściem, aneksem kuchennym, łazienką, pokojem dziennym, dwa dwuosobowe POKOJE oraz antresolką również z rozkładanym łóżkiem.

 

Dom góralski znajduje sie w miejscowości Cisiec w malowniczo położonym przysiółku Barania Cisiecka. Dom wykonany jest w całości z drewna, ogrzewany centralnie umiejscowionym kominkiem. W jego skład wchodzą dwie kondygnacje z łazienkami.

 

Jeżeli pragniecie odetchnąć świeżym powietrzem oraz cieszyć się otaczającą ciszą zapraszamy do malowniczo położonej miejscowości Cisiec gdzie, zdrowy klimat sprawia, że miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów.

 

Ośrodek Wczasowy Azalia jest położony w Węgierskiej Górce, turystycznej miejscowości Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji gości oddajemy 160 miejsc noclegowych, dwie sale konferencyjne, kawiarnie, restauracje.

 

Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny Jaz oraz Villa Jaz położone są w miejscowości Węgierska Górka, w spokojnym miejscu, blisko centrum miejscowości i rzeki Soła. Oddalone są od siebie o 200 m.

Współpracujemy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz wysłać wiadomość na adres email - pawelslowik(AT)wp.pl. Możesz też wypełnić i wysłać poniższy formularz - jego treść zostanie do mnie dostarczona poprzez e-mail.

wypełnij ...