Kontakt
Previous
Next
  • Szkoła narciarska
  • Wyciąg narciarski
  • Klub sportowy
  • Organizacja zawodów sportowych

KADRA INSTRUKTORSKA

Chęć kontynuacji sportowej pasji oraz zamiłowanie do sportów śnieżnych i aktywnego wypoczynku zaowocowały stworzeniem Szkoły Narciarskiej SŁOWIK-SKI, powstałej na fundamencie wieloletniego doświadczenia zawodniczego, trenerskiego oraz instruktorskiego jako miejsca profesjonalnych szkoleń narciarskich oraz organizacji zimowych imprez integracyjnych w kraju i za granicą.

Najwyższe uprawnienia, aktywność zawodowa, stawia nasz warsztat metodyczno-techniczny na najwyższym poziomie, dając nam pełną wiarygodność a naszym klientom poczucie komfortu oraz profesjonalizmu usług. Wciąż powiększające się grono klientów utwierdza nas w przekonaniu, iż stworzyliśmy miejsce, w którym nie tylko uczy się jazdy na nartach ale w którym pokazuje się piękno narciarstwa, aktywnego wypoczynku oraz zaszczepia sportowego bakcyla.

Od początku działalności należmy do grona najlepszych szkół narciarskich na podbeskidziu.

 

Współpracujemy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz wysłać wiadomość na adres email - pawelslowik(AT)wp.pl. Możesz też wypełnić i wysłać poniższy formularz - jego treść zostanie do mnie dostarczona poprzez e-mail.

wypełnij ...