Kontakt
Previous
Next
  • Szkoła narciarska
  • Wyciąg narciarski
  • Klub sportowy
  • Organizacja zawodów sportowych

Wyniki zawodów w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka

Ranking zawodów

Przedszkole/Kobieta

1 121 Tlałka Zuzanna Przedszkole Żywiec 46.29
2 60 Słowik Marlena Przedszkole Cięcina 52.26 5.97
3 78 Zawada Barbara Przedszkole Cisiec 54.91 8.62
4 40 Kabacik Magdalena Przedszkole Cięcina 54.97 8.68
5 144 Biegun Emilia Przedszkole Milówka 1:01.96 15.67
6 147 Jastrząb Ania Przedszkole Bielsko Biała 1:28.33 42.04
DSQ.
171 Konior Oliwia Przedszkole Radziechowy
 
Przedszkole/Mężczyzna
1 182 Barabasz Aleksander Przedszkole Węgierska Górka 40.03
2 62 Jeziorski Mateusz Przedszkole Żywiec 42.34 2.31
3 18 Fabia Karol Przedszkole Międzybrodzie Bialskie 51.48 11.45
4 104 Waluś Bartłomiej Przedszkole Międzybrodzie Bialskie 58.42 18.39
DSQ.
145 Wawak Witold Przedszkole Międzybrodzie Bialskie
 
Szkoly I-II/Kobieta
1 59 Zawada Patrycja Szkoly I-II Cisiec 30.84
2 98 Gaweł Julia Szkoly I-II Węgierska Górka 31.46 0.62
3 131 Niewiadoma Kinga Szkoly I-II Żywiec 33.77 2.93
4 85 Biela Natalia Szkoly I-II Rajcza 35.43 4.59
5 178 Kudełka Nicola Szkoly I-II Węgierska Górka 40.12 9.28
6 89 Kurowska Iga Szkoly I-II Węgierska Górka 44.69 13.85
7 114 Wolny Natalia Szkoly I-II Węgierska Górka 45.19 14.35
8 81 Jędraszczyk Wiktoria Szkoly I-II Cisiec 50.71 19.87
9 86 Żyrek Wiktoria Szkoly I-II Węgierska Górka 53.52 22.68
10 127 Słowik Sandra Szkoly I-II Cięicna 1:06.97 36.13
 
Szkoly I-II/Mężczyzna
1 172 Staszczyk Antoni Szkoly I-II Częstochowa 39.72
2 159 Żurawski Milosz Szkoly I-II Studzienice 40.17 0.45
3 46 Fabia Kacper Szkoly I-II Międzybrodzie Bialskie 40.39 0.67
4 124 Głód Szymon Szkoly I-II Międzybrodzie Żywieckie 43.03 3.31
5 34 Zawada Szymon Szkoly I-II Cisiec 44.56 4.84
 
Szkoly III-IV/Kobieta
1 184 Rom Aleksandra Szkoly III-IV Żywiec 34.61
2 29 Wolny Kinga Szkoly III-IV Węgierska Górka 37.68 3.07
3 154 Czulak Patrycja Szkoly III-IV Cięcina 50.99 16.38
Szkoly III-IV/Mężczyzna
1 43 Purol Mateusz Szkoly III-IV Węgierska Górka 30.56
2 61 Marian Miłosz Szkoly III-IV Pietrzykowice 31.17 0.61
3 57 Biela Dominik Szkoly III-IV Rajcza 32.57 2.01
4 53 Biegun Miłosz Szkoly III-IV Węgierska Górka 32.66 2.10
5 97 Wawak Wojciech Szkoly III-IV Międzybrodzie Bialskie 35.89 5.33
6 107 Jurasz Tomasz Szkoly III-IV Żabnica 44.47 13.91
7 82 Gaweł Kamil Szkoly III-IV Cięcina 48.59 18.03
 
Szkoly V-VI/Kobieta
1 134 Kuczyńska Klaudia Szkoly V-VI Leśna 28.99
2 54 Dobosz Angelika Szkoly V-VI Zwardoń 29.66 0.67
3 126 Harat Sabina Szkoly V-VI Międzybrodzie Bialskie 33.91 4.92
4 170 Fluder Anna Szkoly V-VI Międzybrodzie Żywieckie 40.48 11.49
 
Szkoly V-VI/Mężczyzna
1 74 Głód Radosław Szkoly V-VI Międzybrodzie Żywieckie 30.90
2 105 Waluś Maciej Szkoly V-VI Międzybrodzie Żywieckie 34.48 3.58
3 23 Kołek Maciej Szkoly V-VI Międzybrodzie Bialskie 34.86 3.96
4 2 Mędrzak Mateusz Szkoly V-VI Żywiec 36.80 5.90
5 47 Zawada Mateusz Szkoly V-VI Cisiec 38.23 7.33
6 73 Rejman Arkadiusz Szkoly V-VI Cisiec 38.99 8.09
7 49 Hazuka Bartłomiej Szkoly V-VI Cisiec 39.44 8.54
8 136 Zawada Paweł Szkoly V-VI Cisiec 1:19.46 48.56
 
Gimnazjum/Kobieta
1 199 Adamek Sara Gimnazjum Hucisko 28.31
2 72 Urbańczyk Karolina Gimnazjum Milówka 28.69 0.38
3 44 Tyrlik Dominika Gimnazjum Cisiec 36.16 7.85
4 189 Długoszek Wioletta Gimnazjum Rajcza 39.08 10.77
 
Gimnazjum/Mężczyzna
1 119 Zawada Piotr Gimnazjum Cisiec 27.30
2 93 Żabnicki Jan Gimnazjum Zwardoń 29.00 1.70
3 99 Strzałka Wiktor Gimnazjum Żabnica 29.26 1.96
4 122 Biegun Mikołaj Gimnazjum Węgierska Górka 30.00 2.70
5 101 Strzałka Karol Gimnazjum Żabnica 31.98 4.68
6 25 Staszczyk Karol Gimnazjum Częstochowa 32.13 4.83
7 183 Tyc Daniel Gimnazjum Cięcina 33.41 6.11
8 28 Malata Jakub Gimnazjum Węgierska Górka 41.99 14.69
DNF
138 Zawada Grzegorz Gimnazjum Milówka
 
Wiek 17-19 lat/Kobieta
1 91 Kołosińska Anna Wiek 17-19 lat Zwardoń 26.93
2 19 Frączkiewicz Agata Wiek 17-19 lat Międzybrodzie Bialskie 27.87 0.94
3 94 Widuch Karolina Wiek 17-19 lat Rajcza 32.38 5.45
4 106 Gaweł Anna Wiek 17-19 lat Cisiec 39.63 12.70
 
Wiek 17-19 lat/Mężczyzna
1 140 Suliński Jakub Wiek 17-19 lat Węgierska Górka 30.67
2 33 Motyka Szymon Wiek 17-19 lat Cisiec 33.56 2.89
3 1 Zawada Rafał Wiek 17-19 lat Milówka 35.52 4.85
4 188 Pieczarka Mariusz Wiek 17-19 lat Cisiec 39.15 8.48
 
Wiek 20-35 lat/Kobieta
1 87 Pietrasina Ewa Wiek 20-35 lat Węgierska Górka 31.88
2 168 Ciupka Marzena Wiek 20-35 lat Szare 34.14 2.26
3 84 Ormaniec – Bryś Magdalena Wiek 20-35 lat Gilowice 37.66 5.78
4 190 Szczotka Ewelina Wiek 20-35 lat Cisiec 39.78 7.90
5 90 Hazuka Bożena Wiek 20-35 lat Cisiec 44.45 12.57
6 193 Dadok Celina Wiek 20-35 lat Węgierska Górka 49.07 17.19
 
Wiek 20-35 lat/Mężczyzna
1 133 Kośniewski Łukasz Wiek 20-35 lat Zwardoń 26.37
2 77 Pydych Paweł Wiek 20-35 lat Zwardoń 26.94 0.57
3 68 Bryś Łukasz Wiek 20-35 lat Cisiec 27.79 1.42
4 76 Bednarz Mateusz Wiek 20-35 lat Cisiec 27.94 1.57
5 194 Stasica Michał Wiek 20-35 lat Węgierska Górka 29.41 3.04
6 169 Fabian Mateusz Wiek 20-35 lat Międzybrodzie Bialskie 33.82 7.45
7 146 Pytel Jacek Wiek 20-35 lat Szare 34.99 8.62
8 17 Motyka Tomasz Wiek 20-35 lat Żabnica 37.61 11.24
9 110 Dziedzic Andrzej Wiek 20-35 lat Węgierska Górka 39.71 13.34
DNF
186 Bielesz Krzysztof Wiek 20-35 lat Laliki
DSQ.
155 Pawlus Michał Wiek 20-35 lat Cisiec
167 Żurawski Arkadiusz Wiek 20-35 lat Studzienice
 
Wiek 36-45 lat/Kobieta
1 148 Zawada – Ciupka Anna Wiek 36-45 lat Kamesznica 30.25
2 112 Chlebicka – Głód Agnieszka Wiek 36-45 lat Międzybrodzie Żywieckie 33.19 2.94
3 132 Strzałka Anna Wiek 36-45 lat Żabnica 33.26 3.01
4 153 Waluś Wioletta Wiek 36-45 lat Międzybrodzie Bialskie 37.39 7.14
DNS
67 Bączek-Kurowska Katarzyna Wiek 36-45 lat Węgierska Górka
 
Wiek 36-45 lat/Mężczyzna
1 56 Kałuża Wojciech Wiek 36-45 lat Szczyrk 27.99
2 42 Tlałka Rafał Wiek 36-45 lat Żywiec 30.13 2.14
3 158 Biegun Marek Wiek 36-45 lat Węgierska Górka 30.78 2.79
4 175 Rachwał Mariusz Wiek 36-45 lat Studzienice 32.05 4.06
5 102 Jurasz Janusz Wiek 36-45 lat Żabnica 32.32 4.33
6 4 Rejman Marek Wiek 36-45 lat Cisiec 32.47 4.48
7 71 Kurowski Marian Wiek 36-45 lat Węgierska Górka 34.30 6.31
8 9 Czudek Piotr Wiek 36-45 lat Cięcina 37.27 9.28
9 7 Gaweł Andrzej Wiek 36-45 lat Sienna 38.62 10.63
 
Powyzej 45/Kobieta
1 63 Biegun Beata Powyzej 45 Węgierska Górka 38.07
2 179 Kudełka Barbara Powyzej 45 Węgierska Górka 39.28 1.21
3 88 Pietrasina Grażyna Powyzej 45 Węgierska Górka 39.96 1.89
 
Powyzej 45/Mężczyzna
1 192 Talik Zdzisław Powyzej 45 Zwardoń 26.45
2 58 Stańco Jan Powyzej 45 Zwardoń 26.89 0.44
3 11 Gaweł Wojciech Powyzej 45 Węgierska Górka 28.70 2.25
4 120 Zawada Andrzej Powyzej 45 Cisiec 28.80 2.35
5 55 Ciupka Paweł Powyzej 45 Szare 30.78 4.33
6 41 Juraszek Tomasz Powyzej 45 Cięcina 31.26 4.81
7 39 Pietrasina Stanisław Powyzej 45 Węgierska Górka 31.59 5.14
8 163 Hubka Franciszek Powyzej 45 Cisiec 31.94 5.49
9 176 Kupczak Maciej Powyzej 45 Cisiec 32.58 6.13
10 181 Żurawski Mirosław Powyzej 45 Studzienice 33.92 7.47
11 157 Pawlus Henryk Powyzej 45 Cisiec 36.32 9.87
12 150 Tyrlik Piotr Powyzej 45 Cisiec 36.60 10.15
13 52 Brodka Rafał Powyzej 45 Cięcina 36.78 10.33
14 3 Kupczak Andrzej Powyzej 45 Cisiec 37.78 11.33
15 166 Matlak Krzysztof Powyzej 45 Cisiec 37.88 11.43
16 69 Szczotka Tadeusz Powyzej 45 Cisiec 39.25 12.80
17 50 Drożdż Adam Powyzej 45 Cisiec 40.14 13.69
18 22 Pietrasina Jan Powyzej 45 Węgierska Górka 45.18 18.73
DSQ.
173 Hubka Edward Powyzej 45 Cisiec

Współpracujemy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz wysłać wiadomość na adres email - pawelslowik(AT)wp.pl. Możesz też wypełnić i wysłać poniższy formularz - jego treść zostanie do mnie dostarczona poprzez e-mail.

wypełnij ...